Нашите решения са високо ценени и надеждни от клиентите и ще отговарят на непрекъснато променящите се финансови и социални изисквания за най-добра цена за части за високоговорители 15″ от Китай P-Audio. Заповядайте да говорите с нас, ако сте заинтересувани от нашето решение, ние ще ви изненадаме с качество и цена.
Нашите решения са високо ценени и надеждни от клиентите и ще отговарят на непрекъснато променящите се финансови и социални изисквания за...Цена на рамка за PA и части за PA високоговорители в КитайТъй като световната икономическа интеграция носи предизвикателства и възможности за xxx индустрията, нашата компания, като продължава нашата екипна работа, качеството на първо място, иновациите и взаимната изгода, е достатъчно уверена, за да предложи на нашите клиенти искрено квалифицирани решения, конкурентни цени и отлично обслужване, и да изгради по-светло бъдеще в духа на по-високо, по-бързо, по-силно с нашите приятели заедно, като продължаваме нашата дисциплина.
Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на долен слой, Стойка за кошница за почистване на долен слой, Кошница за модули на долен слой,
Монтира се в еднослойна, двуслойна или тройна шайба, поставя се в различни инжекционни модули, промива лабораторни съдове за многократна употреба, керамика, пластмаси, неръждаема стомана и т.н.
| Материал | 316LНеръждаема стомана |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Валяк за активност | Осем |
| Регулатор на позицията | Две |
| Ход на рамката на кошницата с бутване и дърпане | 550 мм |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
Кошница с модулна връзка
Ръчна камера за почистване на входа и изхода с пуш-дърпане
Монтиран на двата водача от неръждаема стомана
Бързозахранващ вход за вода, промиваща вода от задната част на водача на камерата във всеки инжекционен модул
| Външни размери, Височина в мм | 158 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 528 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 566 мм |
| Нетно тегло | 3 кг |