прави почистването по-приятно
Предназначен за лабораторно почистване на стандартни стъклени съдове, подходящи за контейнери, изработени от стъкло, керамика, метал, пластмаса и др. (напр. мерителни колби, ампули за проби, ерленмайерови колби, колориметрични епруветки, пипети, градуирани пипети, епруветки, петриеви панички, колби с форма на сърце, мензури и др.).
—————Светкавица-F2—————
| Основен параметър | |
| Работна температура | 5-40℃ |
| Електронна мощност | 380V/50Hz |
| Електрически проводник | 2м/5x10кв.м. |
| Отоплителна мощност | 9KW/18KW |
| Мощност на сушене | 4KW/6KW |
| Обща мощност | 13KW/24KW |
| Капацитет | 308L |
| Перисталтична помпа | 4 броя |
| Програми | 36 по подразбиране, 100+ персонализирани |
| Температура на пране | до 95℃ |
| RS 232 порт | За прехвърляне на данни от пералнята |
| Сензорен екран | 7-инчов цветен екран |
| Външни размери (В/Ш/Д) | 1326*930*750 мм |
| Тегло | 200 кг |
| Температурен сензор | PT1000 |
| Налична интернет връзка | |
| Видим прозорец на вратата | |
| Система за наблюдение на проводимостта при изплакване | |
| Предлага се помпа за повишаване на налягането на чиста вода | |
| Високоефективен парен кондензатор | |
| Камера за измиване от неръждаема стомана 316L | |
| Външен панел от неръждаема стомана 304 | |
Четири ключови предимства за напълно автоматична миячка за лабораторна стъклария
Защо да изберете XPZ Пълноавтоматична миячка за лабораторна стъклария?
Още функции——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Сертификация:
Как почиства лабораторните съдове напълно автоматичната миячка за лабораторна стъклария XPZ?
→ С чешмяна вода и чиста вода (или омекотена вода) като работна среда, използвайки специфичен почистващ препарат, задвижван от циркулационна помпа, почистващата течност се измива директно на 360° отвътре и отвън от съда чрез завъртане на разпръскващото рамо и разпръскващата тръба, така че да се отлепят, емулгират и разградят останалите вещества върху съда под действието на механични и химични сили; Освен това, почистващата течност може да се нагрява автоматично и след това приборите могат да се почистят и дезинфекцират с горещ въздух, за да се постигне по-добър почистващ ефект. Ако е избран модел с функция за сушене, бутилката за проба може също да се изсуши с горещ въздух след измиване, за да се избегне вторично замърсяване, причинено от ненавременно отстраняване.(Този модел включва сушене.)
——-Нормална процедура за пране
Предварително измиване → измиване с алкален препарат под 80°C → изплакване с киселинен препарат → изплакване с вода от чешмата → изплакване с чиста вода → изплакване с чиста вода под 75°C → сушене
ЧЗВ
Въпрос 1: Защо да изберете XPZ?
Ние сме основният доставчик за китайските инспекционни органи и химически предприятия.
Нашата марка е разпространена в много други страни, като Индия, Великобритания, Русия, Африка и Европа.
Ние предлагаме интегрирани решения, базирани на персонализирано търсене, включително избор на продукти, монтаж и обучение за работа.
Въпрос 2: Какъв вид пратка може да избере клиентът?
Обикновено се доставят по море, по въздух.
Стараем се да отговорим на транспортните изисквания на клиентите.
Въпрос 3: Как да гарантираме качеството на продукта и следпродажбеното обслужване?
Имаме CE, ISO сертификат за качество и др.
Разполагаме с отлично следпродажбено обслужване и инженер по следпродажбеното обслужване.
Нашите продукти имат гаранционен срок.
Въпрос 4: Можеweпосетете вашата фабрика онлайн?
Ние сме много подкрепящи.
В5: Какъв вид плащане може да избере клиентът?
T/T, L/C и др.