Rising-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на лабораторни стъклени съдове, като ерленмайерова колба, триъгълна колба, кръглодънна колба, плоскодънна колба, мерителна колба, мерителен цилиндър.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф6ммxВ220мм |
| Брой дюзи | 15 бр. |
| Брой притежатели | 15 бр. |
| Позициониране на пружинни елементи | 15 бр. |
| Покритие на държачите | PA |
Може да побере тънкогърлени съдове с вместимост 500-1000 мл
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 250 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 558 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 352 мм |
| Нетно тегло | kg |