Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на лабораторни стъклени съдове, като центрофужна епруветка, стъклена бутилка, празна бутилка, епруветка.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф2.5ммxВ70мм |
| Брой дюзи | 84 бр. |
| Държач за кръст | 84 бр. |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 164 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 204 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 511 мм |
| Нетно тегло | kg |