Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на пипети.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Брой дюзи | 119 бр. |
| Височината на рамката | 150 мм |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 189 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 190 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 485 мм |
| Нетно тегло | 4,15 кг |