Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
може да носи 56 бр. пипети, 56 бр. центрофужни епруветки, епруветки, празна горна част на бутилката и др.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф2.5ммxВ110мм |
| Брой дюзи | 112 бр. |
| Седалки за пипети | 56 бр. |
| Държач за кръст | 56 бр. |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 190 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 190 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 494 мм |
| Нетно тегло | kg |