Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Може да почиства 28 бр. пипети, 28 бр. флакони за проби и 9 бр. ерленмайерова колба, колба, мерителна колба и др.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Брой дюзи | 65 бр. |
| Седалки за пипети | 28 бр. |
| Държач за кръст | 28 бр. |
| Брой притежатели | 9 бр. |
| Позициониране на пружинни елементи | 9 бр. |
| Покритие на държачите | PA |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 265 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 190 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 493 мм |
| Нетно тегло | 3 кг |