Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на горен слой, Кошница за почистване на среден слой, Стойка за кошница за почистване на горен слой, Стойка за кошница за почистване на среден слой, Кошница за модули на горен слой, Кошница за модули на среден слой
Монтира се в двуслойна или тройна шайба, поставя се в различни инжекционни модули, промива лабораторни съдове за многократна употреба, керамика, пластмаси, неръждаема стомана и т.н.
| Материал | 316LНеръждаема стомана |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Валяк за активност | Шест |
| Регулатор на позицията | Две |
| Разпознавател на кошници | Един |
| Ход на рамката на кошницата с бутване и дърпане | 550 мм |
Вградено въртящо се разпръскващо рамо
Ръчна камера за почистване на входа и изхода с пуш-дърпане
Лагерна водеща релса от неръждаема стомана от двете страни
Бързозахранващ вход за вода, промиваща вода от задната част на водача на камерата във всеки инжекционен модул
Може да се поставят кошници, използвани за чисти бутилки с широко гърло
| Външни размери, Височина в мм | 139 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 529 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 574 мм |
| Нетно тегло | 3,7 кг |
Ханджоу Сипингже Биологични Технологии Ко ООД
XPZ е водещ производител на машини за миене на лабораторни стъклени съдове, разположен в град Ханчжоу, провинция Джъдзян, Китай. XPZ е специализирана в изследвания, производство и търговия с автоматични машини за миене на стъклени съдове, които се прилагат в биофармацевтичната, медицинското здравеопазване, контрола на качеството, мониторинга на храните и нефтохимическата област.
XPZ е ангажирана да помага за решаването на всякакви проблеми с почистването. Ние сме основният доставчик за китайските инспекционни органи и химически предприятия, като междувременно марката XPZ е разпространена в много други страни, като Индия, Великобритания, Русия, Южна Корея, Уганда, Филипините и др. XPZ предоставя интегрирани решения, базирани на персонализирано търсене, включително избор на продукти, монтаж и обучение за работа и др.
Ще съберем повече корпоративно предимство, за да предоставим иновативни продукти с високо качество и отлично обслужване, за да запазим дългосрочното си приятелство.
XPZ Factory

Изложба

