Бързи и превъзходни оферти, информирани консултанти, които да ви помогнат да изберете правилното решение, което отговаря на всички ваши нужди, кратко време за производство, отговорно отношение към качеството и уникални продукти и услуги за плащане и доставка на OEM доставка Китай UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Каним ви да разгледате нашата производствена единица и очакваме с нетърпение да изградим приветливи бизнес отношения с клиенти у вас и в чужбина в близко бъдеще.
Бързи и превъзходни оферти, информирани консултанти, които ще ви помогнат да изберете правилното решение, отговарящо на всички ваши нужди, кратко време за генериране на оферти, отговорно отношение към качеството и уникални продукти и услуги за плащане и доставка.Китайски LED модул, Модул за инжектиране, Ние непрекъснато създаваме нови технологии, за да рационализираме производството и да доставяме стоки на конкурентни цени и високо качество! Удовлетвореността на клиентите е наш приоритет! Можете да ни позволите да разберем вашата идея, за да разработим уникален дизайн за вашия собствен модел, за да избегнем твърде много подобни части на пазара! Ще ви предложим най-доброто обслужване, за да задоволим всички ваши нужди! Не забравяйте да се свържете с нас веднага!
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на лабораторни стъклени съдове, като ерленмайерова колба, триъгълна колба, кръглодънна колба, плоскодънна колба, мерителна колба, мерителен цилиндър.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф6ммxВ220мм |
| Брой дюзи | 8 бр. |
| Брой притежатели | 8 бр. |
| Позициониране на пружинни елементи | 8 бр. |
| Покритие на държачите | PA |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 253 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 140 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 488 мм |
| Нетно тегло | 0,9 кг |