Rising-F1
Кошница за почистване, Поставка за кошници, Модулна кошница,
Двуслойна структура, подходяща за модул за стелажи с кошници за инжектиране и модул за стелажи с кошници без инжектиране
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Разпознавател на кошници | Един |
| Ход на рамката на кошницата с бутване и дърпане | 550 мм |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Брой зареждаеми модули | Два слоя |
| Брой еднослойни модули | Две |
Кошница с модулна връзка
Ръчна камера за почистване на входа и изхода с пуш-дърпане
Монтиран на двата водача от неръждаема стомана
Бързозахранващ вход за вода, промиваща вода от задната част на водача на камерата във всеки инжекционен модул
| Външни размери, Височина в мм | 609 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 619 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 790 мм |
| Нетно тегло | kg |