Rising-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на лабораторни стъклени съдове, като ерленмайерова колба, триъгълна колба, кръглодънна колба, плоскодънна колба, мерителна колба, мерителен цилиндър.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф4ммxВ160мм |
| Брой дюзи | 32 бр. |
| Брой притежатели | 32 бр. |
| Позициониране на пружинни елементи | 32 бр. |
| Покритие на държачите | PA |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 190 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 558 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 352 мм |
| Нетно тегло | kg |