Rising-F1
Кошница за почистване на инжекции, стойка за кошница за почистване на инжекции, модул за инжектиране
Използва се за почистване на флакони за проби
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
| Инжекционна дюза | ф2.5ммxВ110мм |
| Брой дюзи | 88 бр. |
| Държач за кръст | 88 бр. |
Поставка за кошница за почистване на инжекционен модул с порт за свързване
Зареждане отляво и отдясно на кошницата на модула
Бързозахранващ вход, чиста промивна вода от кошницата на модула във всяка дюза на инжекционния модул
| Външни размери, Височина в мм | 170 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 558 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 352 мм |
| Нетно тегло | kg |