Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване без инжектиране
Подходящ за съдове с широко гърло, мерителни чаши и др.
| Материал | Неръждаема стомана 316L |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Малки пружинни скоби | 18 |
| Височина | 105 мм |
| Разстояние | 60 мм |
| Големи пружинни скоби | 10 |
| Височина | 175 мм |
| Разстояние | 60 мм |
Модулът на кошницата
| Външни размери, Височина в мм | 186 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 220 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 445 мм |
| Нетно тегло | kg |