Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на долен слой, Стойка за кошница за почистване на долен слой, Кошница за модули на долен слой,
Монтира се в еднослойна, двуслойна или тройна шайба, поставя се в различни инжекционни модули, промива лабораторни съдове за многократна употреба, керамика, пластмаси, неръждаема стомана и т.н.
| Материал | 316LНеръждаема стомана |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Валяк за активност | Осем |
| Регулатор на позицията | Две |
| Ход на рамката на кошницата с бутване и дърпане | 550 мм |
| Диаметър на бързия интерфейс | 32 мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Кошница с модулна връзка
Ръчна камера за почистване на входа и изхода с пуш-дърпане
Монтиран на двата водача от неръждаема стомана
Бързозахранващ вход за вода, промиваща вода от задната част на водача на камерата във всеки инжекционен модул
| Външни размери, Височина в мм | 148 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 531 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 577 мм |
| Нетно тегло | 3 кг |
сертифициране