Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошница за почистване на долен слой, Решетка за кошница за почистване на долен слой, Кошница за модули на долен слой
Монтира се в едно-, дву- или тройнослойна шайба, поставя се в различни инжекционни модули, промива лабораторни стъклени съдове за многократна употреба, керамика, пластмаси, неръждаема стомана и т.н.
| Материал | 316LНеръждаема стомана |
| Цвят | Матирана неръждаема стомана |
| Валяк за активност | Осем |
| Регулатор на позицията | Две |
| Ход на рамката на кошницата с бутване и дърпане | 550 мм |
Ръчна камера за почистване на входа и изхода с пуш-дърпане
Заредете в долната част на почистващата машина
Носете всякакви мрежести тави и всякакви вложки за кошници
| Външни размери, Височина в мм | 79 мм |
| Външни размери, Ширина в мм | 529 мм |
| Външни размери, Дълбочина в мм | 546 мм |
| Нетно тегло | 2 кг |


XPZ е водещ производител на машини за миене на лабораторни стъклени съдове, разположен в град Ханчжоу, провинция Джъдзян, Китай. XPZ е специализирана в изследвания, производство и търговия с автоматични машини за миене на стъклени съдове, които се прилагат в биофармацевтичната, медицинското здравеопазване, контрола на качеството, мониторинга на храните и нефтохимическата област.
XPZ е ангажирана да помага за решаването на всякакви проблеми с почистването. Ние сме основният доставчик за китайските инспекционни органи и химически предприятия, като междувременно марката XPZ е разпространена в много други страни, като Индия, Великобритания, Русия, Южна Корея, Уганда, Филипините и др. XPZ предоставя интегрирани решения, базирани на персонализирано търсене, включително избор на продукти, монтаж и обучение за работа и др.
Изложба
